NOVINKY
6.5.2020
Uvolněna verze Afit 4.9.397.8 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

28.12.2019
Uvolněna verze Afit 4.9.397.7 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

Poslední aktualizace

WWW:  28.12.2023
Afit:  4.9.398.0 (24.4.2022)
RSS kanál:  Afit RSS kanál XML verze - sledování novinek online Afit RSS kanál - sledování novinek online

Prodej licencí zastaven

Afit - agenda fitness centra

Afit | ovládání solárií přes PC
  • Software pro fitness centra
  • Speciální funkce pro sestavování jídelníčků a tréninků
  • Kompletní agenda zákazníků včetně veškerých přidružených služeb
  • Neomezené možnosti do budoucna, software, který roste s Vámi
  • Spolehlivost a maximální rozšiřitelnost

Původní myšlenka, na které byl Afit postaven, byla založena na jednoduché koncepci specializovaného programu pro fitness centra. Odtud vzniknul i název programu Afit jako Agenda FITness. Z původního zadání se však rozrostl systém, který dnes ve svém oboru působnosti nemá v ČR a možná i v zahraničí prakticky žádnou srovnatelnou konkurenci. Funkce optimalizované pro zákaznicky orientované provozy, kde se prolínají vstupy s prodejem, rezervace s jejich uskutečňováním, sestavování jídelníčků a tréninků Vám dává možnost bohaté nabídky služeb Vašim zákazníkům. Ať už vlastníte velké fitness a nebo jen malé rekondiční studio, Afit Vám pomůže vytvořit přehledný systém informací o celé agnedě zákazníků, prodeje, rezervací, jídelníčků, tréninků atd.

Zmodernizujte svůj provoz

Old fitness Existuje stále ještě mnoho provozů, které spoléhají na papírovou evidenci, pokud vůbec nějakou evidenci používají. Permanentka zákazníka je papírová kartička, kde se odškrtávají a nebo jiným způsobem poznamenávají jednotlivé návštěvy. Po několika měsících jsou takové kartičky již značně "opotřebované", nehledě na to, že taková evidence je dobrá tak maximálně na tu chvíli, kdy papírová permanentka fakticky existuje. Jakmile skončí její platnost, permanentka se vyhodí se všemi návštěvami. Za půl roku nikdo neví, kdy který zákazník návštěvu uskutečnil.

Chcete-li nabízet profesionální služby, musíte používat profesionální technologie. Jedině tak máte zaručeno, že zákazníka nezklamete a postupně si získáte jeho maximální důvěru. Ve chvíli, kdy jste schopni zákazníkovi přesně sdělit, jaké služby využívá, jaký má zůstatek kreditu, jaké zboží je jeho nejoblíbenější, bude mít zákazník pocit, že se o něj skutečně staráte, že poskytujete individuální přístup. Tak jako u lékaře, kde každá návštěva, každé ošetření, každý lék je pečlivě zadokumentován ve vaší zdravotní kartě, tak i Váš zákazník si zaslouží takovou dokumentaci, která může kdykoliv zpětně vypovědět o možných příčinách jeho neúspěchu či naopak důvodů k jeho úspěchům.

Dnešní výpočetní technika již nestojí tak mnoho peněz, takže modernizaci máte na dosah rukou. S kvalitním softwarem jako je Afit, získáte snadno nejmodernější provoz, který bude disponovat prakticky neomezenými možnostmi, co se týká nabídky služeb pro zákazníka. Je pak jen na Vás a Vašich manažerských schopnostech, jaké akce pro zákazníky nachystáte, jaké speciální permanentky jim připravíte, jaké bonusy jim přiznáte apod.

Řízení fitcentra s Afitem je hračka

ID karty EMDAT | Afit Princip je velice jednoduchý a obsluhu zvládne i uživatel začátečník. Díky ovládání přes dotykový displej je práce velice rychlá a příjemná.
Příchozí zákazník předkládá identifikační kartu a nebo pokud není registrován, pouze sdělí obsluze, jakou službu či zboží požaduje.
Obsluha přiloží kartu ke čtečce (pokud má kartu) a nebo je to pouze host bez identifikace, vždy se mu automaticky založí účet, na který se budou účtovat prodané položky. Položky vybírá obsluha z nabídky dotykového displeje, pouhým dotykem prstu, nebo může použít čtečku čarového kódu pro kódy zboží a nebo rychle dostupné kódy.

Obsluha ani nemusí vědět, kolik co stojí, zda je zboží na skladě, zda má zákazník permanentku nebo rezervaci. Vše zajistí program Afit. Při prodeji vstupného sám zaeviduje návštěvu, provede odečet z případné permanentky.

Bezpečný, komplexní a propracovaný

Afit bezpečný informační systémV Afitu jsou ošetřeny všechny kolizní stavy, jako např. zrušení návštěvy ještě před zahájením pobytu, nemožnost zapnou solárium bez řádného proúčtování na doklad a nebo odečtu kreditu z permanentky, správné odbavení rezervací, precizní dokumentace skladových pohybů a celá řada dalších funkcí. Velká pozornost byla věnována zálohování dat, záznamu veškeré činnosti programu a snadné údržbě při aktualizaci, kterou zvládne opravdu každý uživatel.

Afit je na rozdíl od jiných systémů opravdu komplexním nástrojem, který dokáže pokrýt převážnou většinu požadavků na provozy, pro které je určen a ve většině případů nabízí mnohem více funkcí, než běžně využijete. Každá funkce je důsledně navrhována s ohledem na maximální provázanost a univerzálnost. Program se stále vyvíjí a na návrhy uživatelů se přidávají další nové funkce. Afit roste s každou novou verzí a s ním máte jistotu, že dostanete to nejlepší, co si Váš provoz zaslouží. Nemá smysl se omezovat na levné náhražky, jednoduchá, ale omezená řešení, které na první pohled vypadají snadno ovladatelná, ale časem zjistíte, že Vám vlastně neumožňují to, co byste skutečně potřebovali.

Pokud stále váháte s výběrem systému pro řízení Vašeho fitness centra, můžeme Vám sdělit, že Afit ovládá opravdu rozsáhlé provozy, které patří k největším v České republice. Za dobu své existence nezaznamenal žádnou vážnou havárii, která by pramenila z jeho nefunkčnosti. Centra vybavená Afitem pracují obvykle 7 dní v týdnu, někdy i více než 12 hodin denně a to bez jediné odstávky, kterou by zavinil informační systém. Afit navíc nabízí takové funkce, které byste jinde marně hledali a do budoucna chystáme další milá překvapení. Pokud Vás tato nabídka systému zaujala, neváhejte nás kontaktovat.