NOVINKY
6.5.2020
Uvolněna verze Afit 4.9.397.8 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

28.12.2019
Uvolněna verze Afit 4.9.397.7 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

Poslední aktualizace

WWW:  28.12.2023
Afit:  4.9.398.0 (24.4.2022)
RSS kanál:  Afit RSS kanál XML verze - sledování novinek online Afit RSS kanál - sledování novinek online

Prodej licencí zastaven

Registrační formulář

Máte-li zájem o další informace k programu Afit, je třeba provést registraci zájemce. Je to první a nutný krok pro další kontakt s námi. Získáváte od nás veškeré informace, kontakty a seriózní jednání. Proto bychom v první řadě chtěli poskytovat informace pouze seriózním zájemcům. Registrací a uvedením pravdivých a úplných údajů vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním dalších obchodních informací a potvrzujete tak upřimný zájem o nabízené produkty a služby. Registrací se nezavazujete k žádnému odběru služeb a produktů a můžete ji kdykoliv písemně odvolat. Vaše data budou ze systému neprodleně odstraněna.

Vaše údaje ověřujeme ve veřejně dostupných databázích podnikatelských subjektů a proto je vyplňujte v souladu s živnostenským a nebo obchodním rejstříkem, kde je Vaše firma registrována. Data mohou být později využita pro fakturační údaje. Data ve formuláři slouží pro identifikaci vážných zájemců o program, budou použity výhradně ke kontaktním účelům firmy Ing. Petr Baxant - EMDAT a nebudou poskytnuta v žádném případě třetím osobám.


Podmínkou úspěšné aktivace Vašeho účtu je podnikání v oboru, kde lze Afit skutečně využít. V případě že jste obchodníci a máte zájem o zprostředkování prodeje software, uveďte prosím do poznámky registrační údaje (Název firmy, adresu a IČ) firmy, pro kterou zprostředkování zajišťujete. Důvodem tohoto opatření je ochrana duševního vlastnictví, kterou software Afit představuje. Děkujeme za pochopení.


Proč se registrovat?

V prvé řadě získáte po ověření Vašich údajů přístup k podrobnějším informacím, než má běžný návštěvník těchto stránek. Registrace Vám dále zajistí přístup do rozšířených sekcí tipů, rad a návodů a odpovědí na nejčastější otázky. Na stránkách pro registrované zákazníky získáte také zdarma několik rad, jak Váš provoz lépe zhodnotit, jak s pomocí informačních systémů pozvednout úroveň Vašich služeb apod.

Prosíme, vyplňte pozorně níže uvedený formulář.

Registrační údaje a adresa    (údaje označené * je nutné vyplnit)
Firma (dle Živ. nebo Obch. r.) *
Obchodní (neoficiální) název
*
DIČ * (pokud je přiděleno)
Adresa *
PSČ *
Město, místo *
Země *
Kontaktní údaje
Jméno *
Příjmení *
Titul
Titul za jménem
Telefon *
(pokud nemáte, vyplňte číslo do řádku Mobil)
Fax
Mobil *
(pokud nemáte, vyplňte číslo do řádku Telefon)
E-mail *
Přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno * (min. 5 znaků)
Heslo * (min. 5 znaků)
Heslo (pro kontrolu) *
Kontrolní obrázek
Opište kód*
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlas * Potvrzuji souhlas se zpracováním osobních údajů
Přečíst podmínky...
Další údaje, poznámky
Poznámka :